سه شنبه 21 مهر 1394

تشکر و اعتذار

تشکر و اعتذار

دنیای با اوبودن به ما نیاموخت که بی او چه کنیم، اما وفایش به ما آموخت که محبت های بی منت و بی صدای او را که جاودانه در جان زندگیمان سبز است فراموش نکنیم.

مشیت الهی چنان بود که همسری دلسوز ومادری مهربان، بانوی محیط زیست و مسئول اموربانوان گروه یاشیل میشو شادروان زنده یاد مرحومه مغفوره  

 حاجیه خانم فرزانه جلوسی

ندای رسا و ملکوتی « ارجعی الی ربک » را اجابت نموده و روح پاکش به ملکوت اعلی بپیوندد.

آنچه بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشید، الطاف خاصه و خفیه الهی و همدردی همه عزیزان بود، که بزرگوارانه ما را باحضور آرامش بخش و دلسوزانه خود مورد تفقد قراردادند. بهمین سبب بر خود واجب می دانیم به مصداق حدیث شریف«من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق» از همه عزیـزان و عموم سـروران گرامی،اهالی فهیم شهرستان شبستر،همشهریان محترم مقیم مرکز، مسئولین و کارکنان کلیه ادارات و نهادها، فعالان عرصه حفظ محیط زیست، کارخانجات،شرکت ها، اصناف ، کسبه و بازاریان محترم ، همسایه ها،دوستان و آشنایان که با قدوم پر مهر خود در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم آن مرحومه ما را همراهی نموده و یا به انحاء مختلف موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آورده و مرهمی برقلب داغدارمان بوده اند، صمیمانه اظهار تشکر و سپاسگزاری نموده و حرکت خداپسندانه عزیزان را ارج می نهیم و سر تعظیم در برابرهمت والایشان فرو می آوریم.

از اینکه به علت تألمات روحی، امکان تشکر و سپاس حضوری از همه بزرگواران میسر نشد پوزش طلبیده، و از درگاه ایزد منان و یگانه هستی بخش، برای شما مؤمنین خداجو و همراهان خوب و دلسوز، آرزوی سلامت، سعادت و اجـر عظیم الهی را داریم.

ضمناً با احترام به افکار بلند و دغدغه های آن مرحومه در حفاظت از محیط زیست و تاکید بر تداوم این راه پرفروغ کلیه ی هزینه های خیرات صرف فعالیت های محیط زیست می گردد.

خانواده های معـزاء :  عادلی نیا (زبانکوتاه) جلوسی 

کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه زیست محیطی یاشیل میشو شهرستان شبستر می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
تلفن: 04142421810 - فاکس: 04142427272 - پست الکترونيک: Yashilmisho.ngo@gmail.com

Designed by Shabestar.net