شنبه 26 فروردين 1396

  36 کشته و تعدادی مفقودی در سیل 3 استان

  متاسفانه برخی از افراد که مفقود شده یا جان خود را از دست داده‌اند، در حال تصویربرداری سیلاب و حتی برخی در حال گرفتن عکس سلفی بودند که دچار حادثه شدند.
  زیست بوم: متاسفانه برخی از افراد که مفقود شده یا جان خود را از دست داده‌اند، در حال تصویربرداری سیلاب و حتی برخی در حال گرفتن عکس سلفی بودند که دچار حادثه شدند.
  سیل در سه استان آذربایجان شرقی و غربی و کردستان تاکنون 36 کشته و دهها مفقودی برجای گذاشت.
  به گزارش عصرایران، بیشترین آمار تلفات انسانی مربوط به شهرهای عجب شیر و آذرشهر دراستان آذربایجان شرقی است.
  آذربایجان شرقی : 30 کشته و تعدادی مفقودی
  -  مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی: تاکنون جسد 16 نفر در شهرستان عجبشیر و 14 نفر در آذرشهر پیدا شده / خبرگزاری صداوسیما
  - اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مصاحبه با ایسنا: در آذرشهر (آذربایجان شرقی) پلی قرار دارد که هنگام سیل تعدادی از خودروها روی آن قرار داشته و علی رغم هشدارها، تعدادی از این خودروها حاضر به خارج شدن از آن نبودند. هفت خودرو روی این پل قرار داشته و هنگام سیل، آب آنها را با خود برده است.
  36 کشته و تعدادی مفقودی در سیل 3 استان
  25 کشته و 16 مفقودی در سیل چهار استان
  اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: در شهرستان عجبشیر، روستایی به نام چنار بیشترین تاثیر را از سیل گرفته است. 
   آذربایجان غربی: مرگ نوجوان 12 ساله دوچرخه سوار
  - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور : در استان آذربایجان غربی تعدادی پل تخریب شده و نوجوانی 12 ساله هم جان خود را از دست داده است. تصاویر و شواهد نشان می‌دهند که این نوجوان با دوچرخه وارد سیلاب شده و جریان آب او را با خود برده است.
   کردستان: 5 کشته 
  - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: در پارک کوثر سقز در استان کردستان نیز رانش زمین سبب مرگ چهار تن شد. یک نفر نیز در بانه به دلیل سیلاب جان خود را از دست داد.
  - متاسفانه برخی از افراد که مفقود شده یا جان خود را از دست داده‌اند، در حال تصویربرداری سیلاب و حتی برخی در حال گرفتن عکس سلفی بودند که دچار حادثه شدند.


   

  کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه زیست محیطی یاشیل میشو شهرستان شبستر می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
  تلفن: 04142421810 - فاکس: 04142427272 - پست الکترونيک: Yashilmisho.ngo@gmail.com

  Designed by Shabestar.net