يکشنبه 27 فروردين 1396

  دریاچه ارومیه به کمک جوامع محلی احیا می شود

  کار گاه بازآموزی و ارزشیابی فعالیت های توسعه یاران حوضه آبریز دریاچه ارومیه برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی کارگاه بازآموزی و ارزشیابی فعالیت های توسعه یاران حوضه آبریز دریاچه ارومیه در ارومیه گشایش یافت. 
   
  در این کارگاه که در ساعت 9 صبح امروز در سالن هتل مروارید ارومیه برگزار گردید ابتدا رییس اداره آموزش و مشارکت های مردمی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ضمن خیر مقدم به حضور میهمانان این برنامه از اقدامات صورت گرفته برای جلب مشارکت مردم به منظور حفظ محیط زیست و احیای دریاچه ارومیه ایراد کرد
   
   در ادامه کارگاه شهر بانو امانی مشاور رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست در امور زنان و خانواده از لزوم استفاده از پتانسیل بالقوه زنان و جوامع محلی برای بهبود زندگی و احیای دریاچه ارومیه سخن گفت.
   
   وی در ادامه از تلاش های مدیر کل و همکاران اداره کل حفاظت محیط زیست به خصوص اداره آموزش و مشارکت های مردمی به جهت پیشبرد اهداف این طرح تقدیر نمود.
   
  پروین معروفی و اسماعیل حمیدی اساتید و تسهیلگران این کارگاه با ورود به مباحث اصلی از نقش توسعه یاران برای پیشبرد اهداف طرح تشکیل سازمان های محلی زنان سخن به میان آوردند. لازم به توضیح است این کارگاه به مدت سه روز تا روز دوشنبه 28 فروردین در ارومیه ادامه دارد.


   

  کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه زیست محیطی یاشیل میشو شهرستان شبستر می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
  تلفن: 04142421810 - فاکس: 04142427272 - پست الکترونيک: Yashilmisho.ngo@gmail.com

  Designed by Shabestar.net