http://www.Yashilmisho.com
Email: info@Yashilmisho.com
Print: 1400/02/21
خانه
دوشنبه 18 فروردين 1393

شکارچیان غیرمجاز سرباز محیطبان پارک ملی دنا را با خودرو زیر گرفتند

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر ورود شکارچیان غیرمجاز به پارک ملی دنا، اکیپی از محیط بانان عازم منطقه مذکور شده و به جستجو می پردازند.

فرمانده یگان محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه گفت: مامورین در ساعت ۲ بامداد در یکی از جاده های فرعی به یک خودروی سمند مشکوک شده و آنرا متوقف نمودند.

جمشید عبدی پور افزود: زمانیکه محیط بانان قصد بازرسی از افراد مشکوک را داشتند چندین خودروی دیگر نیز به متخلفین ملحق شده و یکی از خودروها با سرعت سرباز وظیفه احمد پایگذار را زیر گرفته و علی رقم شلیک هوایی و صدور فرمان ایست توسط مامورین، از محل متواری می شوند.

……….      …..تصویر: انتقال سرباز محیطبان احمد پایگذار با پای شکسته توسط عوامل اورژانس

پس از این حادثه سرباز محیط بان احمد پایگذار توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهیدبهشتی یاسوج منتقل شده و به دلیل آسیب جدی و شکستگی استخوان، از ناحیه پای راست تحت عمل جراحی میگیرد.

فرمانده یگان محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون پس از عمل جراحی و قرار دادن پلاتین، سرباز پایگذار تحت مراقبت های پزشکی می باشد.

جمشید عبدی پور افزود: با کمک نیروی انتظامی تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه در جریان است ولی تاکنون ردی از مجرمین به دست نیامده است.